Швидка доставка

Відправка в день замовлення. Доставка по всьому світу

Консультація

Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які питання

Краща ціна

У нас завжди найнижча ціна

Відправка з після сплатою

Відправка замовлення з після сплатною без попередніх передплат

Матеріали для нарощування вій

Компанія Beauty Space займається продажем матеріалів для нарощування вій вже 5 років. Ми професіонали своєї справи, у нас ви знайдете найякіснішу продукцію

Кольорові вії Space Lashes

Унікальний асортимент кольорових вій Space Lashes

Все для лешмейкера

З першого погляду на жінку можна визначити, наскільки сильно вона себе любить і цінує. Доглянуте обличчя, сяюче волосся, акуратний манікюр – це деталі образу, які першими впадають у вічі. Розглянемо у таблиці, як, на думку наших співвітчизниць, догляд за собою впливає на успіх:

% опитанихЖіноча думка
165Вважають, що доглянута зовнішність – найважливіший чинник для побудови кар’єри
248Думають, що залежності немає, але вони просто хочуть бути привабливими та доглянутими
315Зовсім не вважають за потрібне користуватися професійною або навіть косметичною продукцією для просування по кар’єрі та догляду за собою

Підвищена увага до зовнішності обумовлена збільшенням конкуренції на робочих місцях та новими запитами у суспільстві. Змінюються стандарти, а разом з ними і вимоги до зовнішності співробітників, особливо тих, хто обіймає важливі посади. Щоб підтримати природну природність, виключити недоліки та виділити переваги жінці доводиться працювати, а надійним помічником у цій справі виступає компанія Beauty space.

Місце, де народжується краса

Один із способів спростити процес догляду за зовнішністю – відвідування салону краси. Але не кожна перукарня може мати таку назву. Рівень закладу визначає досвід та майстерність фахівців, які працюють у ньому, а також те, які товари та приладдя для перукарів вони використовують. Професійну косметику та обладнання пропонує “Бьюті спейс”. На сайті представлений широкий асортимент товарів та розхідників для салонів та приватних майстрів – вони допоможуть вам залишатися на висоті та зроблять роботу максимально приємною. Ми співпрацюємо з такими провідними брендами, як: Kodi Professional, Oxxi Professional, F.O.X, Tertio, Kira Nails, Lash Secret (Vivienne), S&C, Ай Бьюті, Modelones, Nail Beauty, Nagaraku, Bell, Kylie та багато інших. У нашому штаті зібрано співробітників, досвід яких не менше 5 років. Вони допоможуть визначитися з покупкою, розкажуть про новинки і підкажуть, як вирішити професійні питання, що виникли. Ми пропонуємо витратні матеріали для салонів краси, а саме продукцію для фахівців, які займаються:

Ми співпрацюємо з такими провідними брендами, як: Kodi Professional, Oxxi Professional, F.O.X, Tertio, Kira Nails, Lash Secret (Vivienne), S&C, “Ай Бьюті”, Modelones, Nail Beauty, Nagaraku, Bell, Kylie та багато інших. У нашому штаті зібрано співробітників, досвід яких не менше 5 років. Вони допоможуть визначитися з покупкою, розкажуть про новинки і підкажуть, як вирішити професійні питання, що виникли. Ми пропонуємо витратні матеріали для салонів краси, а саме продукцію для фахівців, які займаються:

  • нарощуванням, ламінуванням та біозавивкою вій;
  • фарбуванням вій та брів;

Крім косметики та витратних матеріалів, на сайті можна купити додаткове обладнання та багато іншого для перукарні (аромадифузори, подушки)

Beauty space – ваш надійний партнер

Фахівці, які створюють красу, мають бути готові на 100% — це стосується не лише гарного настрою та величезної кількості авторських ідей, а й розхідників. Надійним помічником у цьому питанні стане гіпермаркет краси “Бьюті спейс”. Крім демократичних цін та продажу широкого переліку матеріалів, у магазині проходять різноманітні акції та розіграші, діють персональні знижки для клієнтів. Консультанти «Бьюті Спейс» допоможуть зробити вибір, підкажуть які купити вії чи гель-лаки. Зауважимо, оптовим покупцем можливі знижки у розмірі 15–30% вартості товару на сайті. Доставка здійснюється в будь-яке місто України (при замовленні від 650 грн безкоштовно).

Shopping cart

Sign in

No account yet?

Menu
0 Wishlist
My account
0 items Cart